Kateřina Polanská

Svatební vizážistka

Co jsem změnila, abych byla krásná! A uvidíte, jak stačí málo

blonde-2094172_1920

Na krásu jsem příliš stará. Na krásu nemám čas. Na krásu nemám peníze. Už ani nevím, co krása je, můj život se točí kolem plenek.

Takto se mnou často mluví ženy, které se nechaly pohltit starostmi života a krásu ze svého slovníčku úplně vyřadily, jako by se jednalo o sprosté slovo. Nebo jako by byla krása v životě nás žen něco, čemu se chceme raději vyhnout, protože se stydíme, že zrovna MY jí nemáme dostatek. Na světě je jí omezené množství a MY jsem měly tu smůlu, že na nás prostě nezbyla. A při tom stačí tak málo, aby každá jedna z vás zářila krásou.

A při tom stačí tak málo, aby každá jedna z vás zářila krásou.

Pamatujete si na období, kdy jste byla šťastně zamilovaná? Váš život byl plný úsměvu, krásných myšlenek a slov, pocitu štěstí a jednoduše jste se cítila krásná, aniž byste pro to mnoho dělala? A dnes? Jak se cítíte ráno při pohledu do zrcadla? Jako by se všechna ta krása ztratila?

Mám pro vás jednu dobrou zprávu hned za začátku. Neztratila, je tady stále s vámi. Jen se možná někam schovala.

Když něco nevidíme, ještě to neznamená, že to neexistuje

To, že zapadne slunce a vy ho nevidíte přeci ještě neznamená, že přestalo existovat. Stejně jako vaše krása. Ruku na srdce, že jste si alespoň jednou v životě řekla „dneska mi to ale sluší“. Při tom před zrcadlem stojí stejná žena jako včera. Co je tedy jinak?

Možná jiné líčení, oblečení nebo účes. Stačí malá změna, které si nemusí okolí ani všimnout. Vaše JÁ ale postřehlo jiný odraz v zrcadle než na který je zvyklé, zaměřilo se na to nové a hezké. ZMĚNILO ÚHEL POHLEDU a najednou z vás bylašik kočka.

Změnila jsem úhel pohledu a jsem krásná

Zní to velice jednoduše, ale jde to tak snadno?

Kořeny kritiky míváme zakořeněné někdy hodně hluboko. A stejně jako vám nenarostou svaly po jednom cvičení, ani vnímání vaší krásy se nezmění přes noc. Dá se na tom ale velice dobře pracovat. Zkuste přidávat pozitivní rituály vaší krásy každý den, alespoň po dobu jednoho měsíce a pak mi napište, jak se sama sobě líbíte a jak se s vaším novým JÁ cítíte.

  • Udělejte si každý den alespoň pár minut čas jen sama na sebe. Cvičte, čtete si, meditujte…dělejte zkrátka to, co vám dělá dobře.
  • Při pohledu do zrcadla si vždy řekněte „jsi šik kočka“ – možná tomu nebudete ze začátku věřit a budete si připadat tak trochu divně, ale dělejte to pokaždé, když se někde v zrcadle zahlédnete.
  • Pečujte o sebe s láskou. Stejně jako pečujete o všechny, které milujete. Dejte si horkou vanu s vonným olejíčkem. Navoňte se parfémem, který se vám líbí. Pečujte o svojí pleť.
  • Pochvalte se každý večer za tři věci, které se vám ten den podařily. Zaveďte si knihu úspěchů, kam si každý večer zapíšete vše, co se vám podařilo.

Chcete o sebe začít pečovat s láskou hned teď? Mám pro vás ještě jeden malý DÁREK

Darujte sobě a svým kamarádkám HODINKU KRÁSY. Bude vás to stát jen váš čas a chuť najít a užívat si svojí krásu. Hodinka krásy je čas pro vás a vaše kamarádky, kde si užijete zábavu, zrelaxujete a ještě se dozvíte něco o tom jak pleť funguje a jak o ní pečovat. A navíc vás překvapí, že každodenní péče o pleť je rychlejší než čištění zubů :)

CHCI ZÍSKAT DÁREK

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, kde učím ženy péči o pleť a decentní denní líčení.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Vytvořte si návyk, který bude startem k Vaší nové kráse.
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky