Kateřina Polanská

Poradkyně na krásnou pleť a líčení

Kdo jsem

Žena, která ráda pečuje o jiné ženy a učí je kráse. A to nejen té fyzické, ale i té vnitřní. 

Dnes učím ženy péči o pleť a líčení a miluji, když vidím jak se mi při spolupráci mění před očima. Pomáhám jim najít si každý den pár minutek času a vychutnat si každodenní péči o sebe. 

Smyslem mojí práce je naučit každou ženu vypadat a cítit se krásně. Vytvořit jí funkční systém péče o pleť a podtrhnout její přirozenou krásu líčením, které se snadno naučí a využije jak pro každodenní vzhled, tak pro speciální příležitosti. 

Největší potěšením mi je, když v sobě žena opět objeví Šik kočku a to, i když je jí 20 nebo 90 let :)

 Ne vždy jsem se ale věnovala ženské kráse

Má původní profese je finanční účetní a do svých třiceti let jsem o svojí pleť vůbec nepečovala. S líčením to nebylo o nic lepší. S odstínem make-upu jsem vždy bojovala a nalíčené oči jsem řešila umělými řasami. 

A nešlo jen o vzhled. Péči o samu sebe jsem zanedbávala kompletně. Žila jsem tak, jak jsem si myslela, že by každá žena měla žít a s tím, co k životu patří. Vysoká škola, zaměstnání, partnerství, rozchod, nové partnerství a do budoucna péče o domácnost, děti a občas nějaká dovolená. 

Pocity životní euforie střídaly pocity nenaplněného života. Vnitřně jsem cítila, že takhle žít nechci. Chtěla jsem mít svůj život pod kontrolou, vstávat každý den s pocitem, že se těším na nový den a na to, co mi přinese do života. 

Začala jsem v té době pracovat na svém osobním rozvoji. Poznáváním svých potřeb, pojmenování vlastních snů a cílů a pravidelně meditovat. Jelikož mě vždy bavil sport, udělala jsem si kurz osobního fitness instruktora, prošla jsem několika workshopy a zaměřila jsem se především na cvičení pro ženy. 

Měla jsem tolik práce, že jsem přestala mít čas chodit na doplňování řas a zakoupila jsem si sérum na obnovu poničený řas. 

 V té době jsem se sešla s ženou, která mi vysvětlila, jak sérum funguje a jak ho používat.  Daly jsme se více do řeči a poradila mi i jak mám pečovat o svojí vysušenou pleť, na které se vždy objevily šupinky po použití make-upu a dopuručila mi správný odstín a druh make-upu. 

Z počátku pro mě bylo nepředstavitelné pečovat o svojí pleť dvěma přípravky KAŽDÝ DEN. Za pár dní jsem ale byla překvapená tím, jak moje pleť vypadá rozjasněně. Na 2 minutky péče jsem se začínala dokonce těšit a užívat si při tom čas sama pro sebe. 

Brzy na to jsem se začala vzdělávat v oblasti péče o pleť, typech pleti a líčení a začala jsem provozovat vlastní studio, kde učím další ženy, jak najít cestu ke své vnitřní kráse skrze tu  vnější. Najít si na sebe každý den čas, mít se opět ráda a najít v sobě schované sebevědomí.

Nikdy před tím by mě nenapadlo, že své sny a cíle začnu realizovat přes kosmetiku a péči o sebe. Dnes jsem za tu příležitost vděčná a svojí práci miluji. 

Facebook: Šik kočka

  • Do svých třiceti let jsem o svojí pleť vůbec nepečovala. Nevěděla jsem jak a neznala jsem správný systém péče o pleť. S líčením to bylo podobné. Odstín make-upu jsem dříve nikdy neodhadla a na více jsem si málo kdy troufla. 
  • Po dvanácti letech práce v oboru financí a účetnictví jsem se rozhodla pro změnu a začala jsem si dělat kurz osobního fitness trenéra a zaměřila jsem se na cvičení se ženami. V té době jsem také poznala ženu, která mě začala učit péči o pleť a líčení. I když mě to do té doby moc nezajímalo, tak jsem se do péče o sebe zamilovala. 
  • Své osobní zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla v roce 2017 předávat dalším ženám. Na hodinkách krásy se u mě učí správný systém péče o pleť, vyzkouší si přípravky přímo na jejich typ pleti a naučí se nalíčit a upravit na každou příležitost.
  • V roce 2017 jsem založila projekt Šik kočka, kde na facebooku podporuji ženskou krásu a sebevědomí.

Láká vás práce nezávislé kosmetické poradkyně?

Kontaktujte mě

(+420) 608 662 533