Kateřina Polanská

Svatební vizážistka

Kosmetické poradenství

Kosmetické poradenství

Toužíte mít krásnou a zdravou pleť, ale nevíte jak začít? 

Každá žena je jedinečná a má svá přání a potřeby. A stejné je to s pletí každé ženy. Trápí vás černé tečky, vrásky, pigmentové skvrny, akné, šupinky či mastná pleť? Tak se na to pojďme společně podívat.

Pro nevěsty vhodné začít s péčí o pleť 3-6 měsíců  před svatbou.

 

Pomohu vám ušetřit čas, peníze i vaší pleť nekonečným zkoušením přípravků a postupů v péči o pleť. 

Co Vám na kosmetickém poradenství se mnou čeká?

  • Analýza pleti
  • Společně se podíváme na problematiku vaší pleti 
  • Sestavím vám přípravky přímo na míru 
  • Naučím vás systém péče o pleť
  • Pochopíte, jak pleť funguje
  • Všechny přípravky si vyzkoušíte na vaší pleti
  • Rozhodnete se s jakou péčí budete chtít začít

Pokud vám budou přípravky příjemné a budete se chtít vydat na společnou cestu ke krásné pleti, bude však potřeba jít do akce. V tom případě si můžete přípravky zakoupit a ráda vám poradím s jakou péčí začít.

 Pravidelná péče je základem toho, jak vaše pleť vypadá nejen dnes ale i za 10 let.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Dárkové poukázky

Nákupní sekce pro mé klientky

Pracovní příležitost

Co o mně řekli

Nedávno jsem povídala své kamarádce Katce, že potřebuji fotku pro prezentační účely. Jak mile mě Katka překvapila s pozvánkou na líčení! Zatím to byla generálka, ale vím, že se na ní s důvěrou obrátím, když to opravdové focení budu potřebovat. Nejen že jsem nesmírně spokojená z výsledku, ale také jsem se něco naučila. Srozumitelně mi vysvětlila co přesně používá a proč, podle čeho vybírá barvy a jak vše nanáší za sebou.Bylo z toho krásně vidět, že ji na výsledku záleží a jak ji to ohromně baví. Cítila jsem se jak v pohádce a Katka je kouzelnice, která se mnou dělá divy! Bylo to pro mě tak příjemné, to bych se každý den tak mohla nechat opečovávat! Při pohledu do zrcadla jsem jásala nadšením.Už vím, že jsem byla v nejlepších rukou a Katka je v tom opravdová umělkyně - obzvlášť potom, než jsem viděla fotky. Moc ti děkuji, Katko, za tu exkluzivní péči!

Maria PetrováPřekladatelka bulharšitiny, www.mariapetrova.cz

Kamarádkám jsem věnovala hodinku krásy u Káti. Káťa nám udělala hodinku na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme ! 🙂

Petra PavelkováArchitektka

Hodinku krásy jsem dostala jako dárek k Vánocům. Takový dárek je v mém případě vždy sázka na jistotu. Ráda se nechávám opečovávat, tudíž jsem se na svou Hodinku krásy těšila. Čas strávený s Katkou splnil má očekávání více než dobře. Byla velmi milá a trpělivě odpovídala na mé všetečné dotazy. Z této schůzky jsem si odnesla hodně užitečných rad ohledně péče o pleť a hlavně ponaučení, jak uchlácholit tu svou rozzlobenou. A nakonec jako bonus i krásně nalíčený obličej.

Karolína ŠkvorováCorporate Paralegal

Katko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za péči, které se mi od Tebe dostalo při mé návštěvě u Tebe.Původně jsem tam šla jen jako doprovod mé kamarádky, která byla domluvena na líčení. Ale během Vaší spolupráce na vytvoření nového vzhledu mé kamarádky, o které vím, že se téměř nelíčí,jsem byla zvědavá, jak dopadnu já, která se líčí denně. Bylo to velmi milé překvapení, nejen že se mi líbil styl ,který jsi pro mou proměnu vymyslela, ale hlavně, naučila jsem se hodně věcí k technikám líčení, dozvěděla se o podpůrných produktech,které usnadňují líčení,dodávají přirozený vzhled. Byla jsem moc spokojená! Ještě jednou děkuji za fantastické odpoledne

Vlasta MrázkováŘeditelka agentury Auvesta

Hodinka krásy u Katky byla moc fajn. Kromě úžasného relaxu jsem se naučila, že dobry štětec na tváři dokáže vymalovat kouzla, a taky to, že občas není na škodu přitvrdit v malování očí:) Jsem zastáncem maximálně 10ti minutového ranního makeupu, a to co mě Káťa naučila mi tenhle čas usnadňuje a zpříjemňuje. Doporučuji!

Anna LeschingerFreelance artist & textile designer