Kateřina Polanská

Svatební vizážistka

Objednávka - sada pro princezny

Hodinka krásy a nové přípravky základní sady pro domácí péči

Co ženu na hodince krásy čeká?

 • Hloubkové čištění pleti
 • Séra na vrásky
 • Hydratace
 • Ochrana pleti
 • Relaxace

Jaké přípravky si žena za tento kredit pořídí?

 • Čistící krém/gel
  Čistící krém/gel odstraňuje nečistoty, mazotok a make-up. Jemné čistící mikročástice pomocí exfoliace odstraňují odumřelé kožní buňky.Patentovaný komplex v přípravcích redukuje jemné linky a vrásky tím, že urychluje přirozený proces obnovy pleti.
 • Duo séra na vrásky
  Jsou navrženy tak, aby společně pomáhaly maximalizovat účinky boje proti stárnutí. Noční sérum obsahuje přísady, které pomáhají odvrátit příznaky stárnutí tím, že urychlují proces obnovy pleti, zatímco spíte. Napomáhají mizení hlubokých linek a vrásek. Toto pozoruhodné sérum pomáhá bojovat proti poškozením, ke kterým došlo během dne pomocí přírodních látek a dvěma specializovaným peptidům, takže pleť je na pohled i na dotek obnovená.Denní sérum s ochranným faktorem 30* pomáhá předcházet vzniku jemných vrásek a pigmentových skvrn vlivem slunečních paprsků blokováním UVA/UVB záření.
 • Hydratační krém proti stárnutí
  Patentovaný komplex látek v hydratačním krému redukuje jemné linky a vrásky tím, že při společném používání s čisticím krémem/gelem 3 v 1 urychluje přirozený proces obnovy pleti. Jedinečná směs hydratačních látek udržuje pokožku vláčnou.
 • Podkladová báze (make-up)
  Tyto báze bojující proti stárnutí pleti nejenže vytvářejí nádherný a dokonalý vzhled, ale rovněž mohou být použity jako součást péče o pleť. Jde více než jen o krytí - jedná se o make-up s účinky proti stárnutí, které vám účinně poskytují nestárnoucí krásu.

Jak se jim se mnou líbilo

Kamarádkám jsem věnovala hodinku krásy u Káti. Káťa nám udělala hodinku na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme ! 🙂

Petra PavelkováArchitektka

Hodinku krásy jsem dostala jako dárek k Vánocům. Takový dárek je v mém případě vždy sázka na jistotu. Ráda se nechávám opečovávat, tudíž jsem se na svou Hodinku krásy těšila. Čas strávený s Katkou splnil má očekávání více než dobře. Byla velmi milá a trpělivě odpovídala na mé všetečné dotazy. Z této schůzky jsem si odnesla hodně užitečných rad ohledně péče o pleť a hlavně ponaučení, jak uchlácholit tu svou rozzlobenou. A nakonec jako bonus i krásně nalíčený obličej.

Karolína ŠkvorováCorporate Paralegal

Potřebujete pomoc?

Napište mi na katerina@katerinapolanska.cz nebo volejte na (+420) 608 662 533

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.