Kateřina Polanská

Svatební vizážistka

Objednávka - základní sada

Hodinka krásy a nové přípravky základní sady pro domácí péči

Co ženu na hodince krásy čeká?

 • Hloubkové čištění pleti
 • Hydratace
 • Ochrana pleti
 • Relaxace

Jaké přípravky si žena za tento kredit pořídí?

 • Čistící krém/gel
  Čistící krém/gel odstraňuje nečistoty, mazotok a make-up. Jemné čistící mikročástice pomocí exfoliace odstraňují odumřelé kožní buňky.Patentovaný komplex v přípravcích redukuje jemné linky a vrásky tím, že urychluje přirozený proces obnovy pleti.
 • Hydratační krém proti stárnutí
  Patentovaný komplex látek v hydratačním krému redukuje jemné linky a vrásky tím, že při společném používání s čisticím krémem/gelem 3 v 1 urychluje přirozený proces obnovy pleti. Jedinečná směs hydratačních látek udržuje pokožku vláčnou.
 • Podkladová báze (make-up)
  Tyto báze bojující proti stárnutí pleti nejenže vytvářejí nádherný a dokonalý vzhled, ale rovněž mohou být použity jako součást péče o pleť. Jde více než jen o krytí - jedná se o make-up s účinky proti stárnutí, které vám účinně poskytují nestárnoucí krásu.

Jak se jim se mnou líbilo

Kamarádkám jsem věnovala hodinku krásy u Káti. Káťa nám udělala hodinku na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme ! 🙂

Petra PavelkováArchitektka

Hodinku krásy jsem dostala jako dárek k Vánocům. Takový dárek je v mém případě vždy sázka na jistotu. Ráda se nechávám opečovávat, tudíž jsem se na svou Hodinku krásy těšila. Čas strávený s Katkou splnil má očekávání více než dobře. Byla velmi milá a trpělivě odpovídala na mé všetečné dotazy. Z této schůzky jsem si odnesla hodně užitečných rad ohledně péče o pleť a hlavně ponaučení, jak uchlácholit tu svou rozzlobenou. A nakonec jako bonus i krásně nalíčený obličej.

Karolína ŠkvorováCorporate Paralegal

Potřebujete pomoc?

Napište mi na katerina@katerinapolanska.cz nebo volejte na (+420) 608 662 533

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.