Kateřina Polanská

Svatební vizážistka

Reference

Jak se jim se mnou líbilo :)

Byla jsem velmi spokojena s make-upem pro focení u přiležitosti křestu mé knihy. Fotky dopady úžasně a díky profesionálně provedené práci vizážistky a vysoce kvalitním příjemným produktům, které Kateřina použila jsem se cítila uvolňeně, skvěle a sama sebou. Děkuji a těším se na příští spolupráci.

IvanaFaber

Děkuji za krásné svatební líčení a péči ve svatební den, kterou mi Katka poskytla. Úpravu vlasů a líčení si pochvalovaly i mamka s kamarádkou, o které se Katka také postarala. Dneska si s radostí prohlížím svatební fotky a určitě se přihlásím ke Katce i na kurz líčení, abych se uměla upravit každé ráno.

TerezaRýdlová

Kačku jsem poznala na kurzu líčení. Její přístup mi byl natolik sympatický, že jsem se rozhodla využít jejích služeb i ve svatební den. Díky půlroční spolupráci se mi i krásně spravila pleť a sebevědomí zvýšilo o 100%. Děkuji moc za podporu a péči

MíšaSmoleková

Kurz líčení jsem dostala jako dárek od kamarádky. S Kačkou jsme si hned rozuměly a staly se z nás kamarádky. O tom, kdo mě jednou bude líčit na svatbě jsem měla hned jasno. O líčení i účesu jsem sice měla jasnou představu, ale díky zkoušce jsem zjistila, že mi mnohem víc sluší něco jiného. Děkuju moc za všechno.

LídaNováková

Nikdy jsem se necítila tak krásná jako ve svůj svatební den. Nejen že mě Katka nádherně nalíčila a upravila vlasy, ale díky půlroční spolupráci jsem se zbavila i akné, které mě dlouhodobě trápilo. Proto jsem si jeden z nejdůležitějších dnů v mém životě opravdu užila. Doporučuji všem.

PavlínaMoravcová

Kamarádkám jsem věnovala hodinku krásy u Káti. Káťa nám udělala hodinku na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme ! 🙂

Petra Pavelková

Hodinku krásy jsem dostala jako dárek k Vánocům. Takový dárek je v mém případě vždy sázka na jistotu. Ráda se nechávám opečovávat, tudíž jsem se na svou Hodinku krásy těšila. Čas strávený s Katkou splnil má očekávání více než dobře. Byla velmi milá a trpělivě odpovídala na mé všetečné dotazy. Z této schůzky jsem si odnesla hodně užitečných rad ohledně péče o pleť a hlavně ponaučení, jak uchlácholit tu svou rozzlobenou. A nakonec jako bonus i krásně nalíčený obličej.

Karolína Klímová

Nedávno jsem povídala své kamarádce Katce, že potřebuji fotku pro prezentační účely. Jak mile mě Katka překvapila s pozvánkou na líčení! Zatím to byla generálka, ale vím, že se na ní s důvěrou obrátím, když to opravdové focení budu potřebovat. Nejen že jsem nesmírně spokojená z výsledku, ale také jsem se něco naučila. Srozumitelně mi vysvětlila co přesně používá a proč, podle čeho vybírá barvy a jak vše nanáší za sebou.Bylo z toho krásně vidět, že ji na výsledku záleží a jak ji to ohromně baví. Cítila jsem se jak v pohádce a Katka je kouzelnice, která se mnou dělá divy! Bylo to pro mě tak příjemné, to bych se každý den tak mohla nechat opečovávat! Při pohledu do zrcadla jsem jásala nadšením.Už vím, že jsem byla v nejlepších rukou a Katka je v tom opravdová umělkyně - obzvlášť potom, než jsem viděla fotky. Moc ti děkuji, Katko, za tu exkluzivní péči!

Maria Petrová

Katko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za péči, které se mi od Tebe dostalo při mé návštěvě u Tebe.Původně jsem tam šla jen jako doprovod mé kamarádky, která byla domluvena na líčení. Ale během Vaší spolupráce na vytvoření nového vzhledu mé kamarádky, o které vím, že se téměř nelíčí,jsem byla zvědavá, jak dopadnu já, která se líčí denně. Bylo to velmi milé překvapení, nejen že se mi líbil styl ,který jsi pro mou proměnu vymyslela, ale hlavně, naučila jsem se hodně věcí k technikám líčení, dozvěděla se o podpůrných produktech,které usnadňují líčení,dodávají přirozený vzhled. Byla jsem moc spokojená! Ještě jednou děkuji za fantastické odpoledne

Vlasta Mrázková

Hodinka krásy u Katky byla moc fajn. Kromě úžasného relaxu jsem se naučila, že dobry štětec na tváři dokáže vymalovat kouzla, a taky to, že občas není na škodu přitvrdit v malování očí:) Jsem zastáncem maximálně 10ti minutového ranního makeupu, a to co mě Káťa naučila mi tenhle čas usnadňuje a zpříjemňuje. Doporučuji!

AnnaLeschinger

Kačku jsem sama oslovila, jelikož mě trápilo akné, které mi snižovalo sebevědomí. Jako studenka jsem si nemohla dovolit příliš drahou péči, proto jsem velice ocenila, když mi Kačka nastavila péči, která pro mě byla přijatelná a hlavně účinná. Příští mě čeká individuální kurz líčení a další společná hodinka krásy s kamarádkami.

AlžbětaKukalová