POZOR AKCE! Ke každému KURZU LÍČENÍ cestovní balení zvláčňujícího krému jako DÁREK

KURZ LÍČENÍ BEAUTY

Chcete se naučit líčení na každou příležitost a podtrhnout tak svoji přirozenou krásu? Máte ráno málo času, ale toužíte odcházet z domova upravená? Toužíte být nádherná na každé slavností nebo večerní akci? Načerpejte inspiraci s tím nelepším líčením pro vás.

4.11.2019

max. 5 žen

10:00 - 15:00, Praha

10+ 

nových inspirací v líčení

550+

spokojených klientek

5

hodin praktického tréninku

1

zážitek spojený s relaxací


Naučte se líčení pro váš dokonalý vzhled


 

 • Příprava pleti před líčením
  Líčení je třešnička na dortu a vypadá krásně pouze na opečované pleti. Naučíte se porozumět potřebám vaší pleti a jak krok po kroku řešit případné problémy a nedostatky.
 • Výběr správného make-upu
  Stále hledáte make-up, který vypadá přirozeně a odstín sedne k vaší pleti? Naučíte se, jak vybrat správný typ a odstín make-upu, který sjednotí, rozzáří nebo zmatní vaší pleť.
 • Konturování obličeje
  V této části se naučíte vytvarovat si obličej tak, abyste zvýraznila přednosti a potlačila nedostatky. Trápí vás vysoké čelo, široký nos nebo příliš kulatý obličej? Tak si konturování opravdu užijete.
 • Jak namalovat obočí
  Perfektní obočí dává obličeji výraz. A přitom se jeho líčení mnoho žen bojí. Kde má obočí začínat, končit a jak ho vystínovat? Tak i to vše si vyzkoušíte a naučíte na tomto kurzu.
 • Líčení rtů
  "Rty bez rtěnky jsou jako dort bez polevy" - proto si řekneme k čemu se používá fixační tužka na rty a konturovací tužky. A také si vyzkoušíte, jestli je pro vás příjemnější rtěnka nebo lesk.
 • Líčení očí
  Od jemného a decentního líčení až po krásně vystínované oči.

Líčení a účast na akcích


 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA - přitažlivost ženská

LÍČENÍ SVATEB

Kurz líčení si už užily:

Kamarádkám jsem věnovala kurz líčení u Káti. Káťa nám udělala kurz na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme !
Petra PavelkováArchitektka
Nedávno jsem povídala své kamarádce Katce, že potřebuji fotku pro prezentační účely. Jak mile mě Katka překvapila s pozvánkou na líčení! Zatím to byla generálka, ale vím, že se na ní s důvěrou obrátím, když to opravdové focení budu potřebovat. Nejen že jsem nesmírně spokojená z výsledku, ale také jsem se něco naučila. Srozumitelně mi vysvětlila co přesně používá a proč, podle čeho vybírá barvy a jak vše nanáší za sebou.Bylo z toho krásně vidět, že ji na výsledku záleží a jak ji to ohromně baví. Cítila jsem se jak v pohádce a Katka je kouzelnice, která se mnou dělá divy! Bylo to pro mě tak příjemné, to bych se každý den tak mohla nechat opečovávat! Při pohledu do zrcadla jsem jásala nadšením.Už vím, že jsem byla v nejlepších rukou a Katka je v tom opravdová umělkyně - obzvlášť potom, než jsem viděla fotky. Moc ti děkuji, Katko, za tu exkluzivní péči!
Maria PetrováPřekladatelka bulharštiny
Katko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za péči, které se mi od Tebe dostalo při mé návštěvě u Tebe.Původně jsem tam šla jen jako doprovod mé kamarádky, která byla domluvena na líčení. Ale během Vaší spolupráce na vytvoření nového vzhledu mé kamarádky, o které vím, že se téměř nelíčí,jsem byla zvědavá, jak dopadnu já, která se líčí denně. Bylo to velmi milé překvapení, nejen že se mi líbil styl ,který jsi pro mou proměnu vymyslela, ale hlavně, naučila jsem se hodně věcí k technikám líčení, dozvěděla se o podpůrných produktech,které usnadňují líčení,dodávají přirozený vzhled. Byla jsem moc spokojená! Ještě jednou děkuji za fantastické odpoledne
Vlasta MrázkováŘeditelka agentury Auvesta
Kurz líčení u Katky byla moc fajn. Kromě úžasného relaxu jsem se naučila, že dobry štětec na tváři dokáže vymalovat kouzla, a taky to, že občas není na škodu přitvrdit v malování očí:) Jsem zastáncem maximálně 10ti minutového ranního makeupu, a to co mě Káťa naučila mi tenhle čas usnadňuje a zpříjemňuje. Doporučuji!
Anna LeschingerFreelance artist & textile designer
Byla jsem velmi spokojena s make-upem pro focení u přiležitosti křestu mé knihy. Fotky dopady úžasně a díky profesionálně provedené práci vizážistky a vysoce kvalitním příjemným produktům, které Kateřina použila jsem se cítila uvolňeně, skvěle a sama sebou. Děkuji a těším se na příští spolupráci.
Ivana FaberFC

RELAXUJTE, HÝČKEJTE SE A NAUČTE SE NĚCO NOVÉHO. Skvělá kombinace pro každou ženu.

Pozvěte i kamarádku a udělejte si společně krásné odpoledne.

4.11.2019

max. 5 žen

10:00 - 15:00, Praha

Kateřina Polanská

Potřebujete s něčím poradit nebo máte otázky? (+420) 608 662 533

Ráda vám na vše odpovím.