Za přírodou do Zelené Země

Do Zelené Země nemusíte jezdit nikam daleko. Jedná se totiž o rodinnou firmu, která se zabývá pěstováním a výrobnou konopných potravin a kosmetiky.

Poprvé jsem se s nimi setkala přibližně před čtvrt rokem, kdy jsem začala testovat jejich CBD olej (5%) a čaje, které se vyrábí z legálních odrůd konopí. I přes srozumitelný a jasný popis produktů na webových stránkách, jsem si raději nechala poradit od Jakuba, který okamžitě reagoval přes on-line chat a upravil mi dávkování podle mých osobních potřeb. K osobnímu setkání došlo za pár týdnů na Cannafestu, kam jsem si šla už pro své oblíbené produkty a otestovat nové.

Jako první z kosmetických produktů jsem vyzkoušela konopný hřejivec, který kromě konopného oleje obsahuje bambucké máslo, extrakt z chilli, ale také například skořicový olej, který dává krému vůni navozující pohodu a relaxaci. Své využití má v celé rodině. Protože koho občas netrápí pocit zatuhlosti, nebo svalová únava? Takže taková domácí masáž, která vaše tělo prokrví a prohřeje se určitě hodí.

Pokud si rády vyrábíte přírodní kosmetiku sami, přijdete si i tak na své. Díky receptům si můžete doma z konopných produktů vyrobit například masku na vlasy, konopnou mast, nebo konopný balzám.

Osobní přístup a kvalita produktů mě natolik zaujala, že spolupráce se Zelenou Zemí na sebe nenechala dlouho čekat. Pokud si chcete sami vyzkoušet některé produkty od Zelené Země a využít při svém nákupu 5% slevu, zadejte při dokončování objednávky SLEVOVÝ KÓD: Kateřina Polanská

A jaké jsou Vaše zkušenosti s konopnou kosmetikou? Napište mi do komentářů

pěkný den

Katka

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, ve kterém učí ženy péči o pleť a decentní denní líčení a autorka brožury Sama sobě vizážistkou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.