Péče o pleť s Eberlin BioCosmetics

Přírodní kosmetice fandím čím dál tím více a tentokrát jsem dostala možnost vyzkoušet produkty od značky Eberlin, jejíž filozofií je používání pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Pokud se nesmíříte jen tak s něčím a chcete kvalitu, kterou používají i profesionální kosmetičky a zároveň hledáte komplexní péči o vaši pleť, tělo, krásu i zdraví, možná pro vás bude Eberlin ta pravá.

Rovnováha pro pleť

Základním stavebním kamenem kosmetiky je řada Equilibrium – 10 line, která vyrovnává pH pokožky a díky vitamínům zlepšuje stav suché i mastné pleti.

Čisticí pěna

Nádhernou jemnou vůni dodává pěně kombinace složek aloe vera, které je také známé svými hojivými a protizánětlivými účinky, a výtažky z jahodníku, které pleť regenerují a díky zinku mají pozitivní vliv na krevní oběh. Třetí složkou čisticí pěny je mořská řasa wakeme, která je skvělým bodyguardem pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Pokud tedy hledáte opravdovou kvalitu a upřednostňujete produkty na bázi pěny, tak s ESSENTIAL DERMOPROTECTIVE MOUSSE se pro vás čištění pleti stane příjemným každodenním rituálem.

Pleťová voda

Zatímco čisticí pěna je univerzálním produktem pro suchou i mastnou pleť, u pleťové vody si už můžete vybrat hned ze tří druhů. V nabídce najdete pleťovou vodu pro citlivou pleť, balanční pleťovou vodu a intenzivní pleťovou vodu.

I když nemám mastnou pokožku, vyzkoušela jsem intenzivní pleťovou vodu, která je tomuto typu pleti se sklonem k akné určena. Časté nošení roušky a sahání si na obličej po sobě zanechává stopy v podobě šupinek, pupínků a dalších neřestí. Proto do této oblasti používám právě intenzivní pleťovou vodu, která díky výraznému antiseptickému účinku reguluje bakterie v pokožce a obnovuje pH pleti. Mezi hlavní účinné látky patří například hřebíček, čajovník, šalvěj, lopuch a cibule.

Hydratační Vital Sérum

V této části začíná má oblíbená hydratace pleti a zároveň péče v podobě zpomalení stárnutí pleti, zesvětlení již vzniklé pigmentace a prevence před novými pigmentovými skvrnami. Osobně je mi hodně příjemná olejová konzistence a milovnice svěžích vůni si přijdou na své díky eukalyptu. Sérum toho obsahuje ale mnohem více. Najdete zde také třezalku, pupečník asijský nebo pšeničné klíčky.

Hydratační Vital Krém

Řada EQULIBRIUM se zaměřuje na okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, což v závěrečné každodenní péči potvrzuje i hydratační krém, který je ideální pro dehydratovanou pleť s nedostatkem vitality. Vůně krému je neutrální, a tak se nebije s výraznějšími vůněmi hřebíčku nebo eukalyptu, které obsahují předešlé produkty.

Osobně mi řada EQULIBRIUM přijde nejlepším startem s touto značkou. Ale vybrat si můžete z široké nabídky produktů, zaměřující se i na konkrétnější potřeby vaší pleti.

Katka

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, ve kterém učí ženy péči o pleť a decentní denní líčení a autorka brožury Sama sobě vizážistkou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.