Rituál krásy s kosmetikou OMORFIA

Příchod podzimního počasí přímo vyzívá k relaxačním pobytům a wellness. V současné situaci si ale tuto atmosféru můžete jednoduše vytvořit v pohodlí vašeho domova. Kosmetika od Omorfie je tím ideálním společníkem.

Něco málo o Omorfii

Omorfia je česká firma zabývající se výrobou 100% přírodní kosmetiky, která obsahuje ty nejkvalitnější suroviny z celého světa. Osobně jsem tuto kosmetiku měla možnost poprvé vyzkoušet v projektu 7krásek, kde jsem po dobu dvou měsíců testovala výrobky z řady čištění a péče o pleť.

Už při úvodním workshopu vládla laskavá a přátelská atmosféra, na čemž si Omorfia zakládá a svoji víru v pozitivní myšlení vkládá i do svých produktů v podobě afirmací, které jsou na každém balení. Afirmacemi je Omorfia jedinečná a můžete je využít jako meditaci při aplikaci produktů.

Můj každodenní rituál

Už jen samotná vůně produktů je natolik uvolňující a uklidňující, že z vás okamžitě odejde veškeré psychické napětí a doslova vás zavalí pocit klidu a bezpečí. A tento pocit ve mně nejvíce vyvolal můj nejoblíbenější produkt na čištění pleti ZEN PURITY. Nikdy bych nevěřila, že nějaká kosmetika dokáže takto zrelaxovat mysl, ale shodly jsem se na tom doma všechny, které jsme produkt vyzkoušely.

ZEN PURITY je na olejové bázi a ocení ho naprosto všechny ženy, jelikož je určen pro každý typ pleti. Vmasírovává do suché pokožky a je to tak příjemné, že jsem u toho kolikrát sama vydržela desítky minut. Následně ho stačí umýt navlhčeným a čistým ručníkem.

SMOOTEA PEELING SE ZELENÝM ČAJEM je dalším produktem, který jsem používala klasicky jako peeling pro odstraní odumřelých buněk nebo jako masku. V případě masky jsem si navlhčila obličej vodou, rovnoměrně aplikovala produkt, celý obličej přikryla teplým ručníkem a 10 minut odpočívala při relaxační hudbě 🙂 Následně jsem peeling ještě jemně vmasírovala a na závěr ho za pomocí houbičky nebo ručníku důkladně umyla. Co se týká relaxační hudby, tu jsem si obecně ráda pouštěla při každém použití produktů a zároveň jsem si říkala afirmace.

PLEŤOVÉ TONIKUM JASMINE DEW jsem si oblíbila pro jeho svěží vůni jasmínové a květové vody, která pleť dočistí a osvěží. Jasmínovou vodu můžete aplikovat na obličej i tělo kdykoliv během dne a užít si tak svoji chvilku aromaterapie například i v práci.

Pro závěrečnou péči o pleť jsem používala omlazující olej DIVINE ELIXIR, který je díky svému složení ideálním řešením při prvních známkách stárnutí, ale také pokud vás občas trápí nějaký ten pupínek. Obsahuje totiž např. moringový, jojobový, arganový, hroznový, rozmarýnový olej, koenzym Q10, přírodní formu vitamínu E a mnoho dalších skvělých složek.

Ačkoliv se teď bohužel nedají navštěvovat žádné wellness služby, tak domácí péče s OMORFIÍ mi je teď plně nahrazuje a to každodenně. Navíc krásně pečuje a vyživuje moji pleť ♥

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, ve kterém učí ženy péči o pleť a decentní denní líčení a autorka brožury Sama sobě vizážistkou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.