NOVÁ BROŽURA 

SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOU

  Chcete se naučit líčení na každou příležitost, a podtrhnout tak svoji přirozenou krásu? Máte ráno málo času, ale toužíte odcházet z domova upravená? Toužíte být nádherná na každé slavností nebo večerní akci? Načerpejte inspiraci s tím nelepším líčením pro vás. 

Zjistíte, jaký máte typ pleti pro správnou základní péči o pleť, a poznáte svůj tvar obličeje, se kterým budeme pracovat při konturování.

Naučíte se vybrat správný druh make-upu a pohrajeme si s konturováním vašeho tvaru obličeje, které bude vypadat přirozeně a dokonale.

Při samotném líčení očí je důležitý tvar samotného oka. Pochopíte, jak nalíčit vaše oči, aby vypadaly otevřeně a vytvořila jste efekt rozzářeného pohledu.

 

Obočí je nejdůležitějším prvkem na obličeji, protože mu dává výraz a rámuje ho. Proto se naučíte správný tvar a líčení obočí, které vám bude slušet.

 

Rty bez rtěnky jsou jako dort bez polevy. Díky pár trikům se naučíte vyrovnat nesouměrnosti rtů a pochopíte, jaké odstíny rtěnek jsou pro vás určené.

 

Věděla jste, že při líčení se nevyplácí podléhat módním trendům, ale je důležité držet se své přirozené krásy a tvarů? Pak může být líčení pro každou ženu nejen snadné, ale také rychlé a krásné.  

Chtěla byste si začít užívat svojí krásnou pleť už při prvním pohledu do zrcadla a podpořit své sebevědomí decentním líčením? 

Jmenuji se Kateřina Polanská, věnuji se svatební vizážistice a provedu vás světem líčení krok za krokem.


Díky návodu Sama sobě vizážistkou získáte


 

 • Znalosti
  Týkající se každodenní péče o pleť a vše důležité k líčení přímo pro vás. Uděláte si přehled o barvách, které se k vám hodí.
 • Sebedůvěru
  Kterou podpoří líčení, které vám bude vždy a za každé situace slušet.
 • Přehled
  v pomůckách, díky kterým vám půjde líčení snadněji.
 • Nový vzhled
  který vám každý pochválí.
 • Triky
  které zvýrazní vaše přednosti a potlačí nedostatky.
 • Test
  diagnostiky typu pleti.
Katčin ebook mě mile překvapil. Čekala jsem spíše teoretické poučky. Obsahuje hodně praktických informací, které jsou vhodné i pro naprosté začátečnice v péči o pleť a líčení. Investicí do tohoto ebooku ušetříte spoustu peněz za nevhodnou kosmetiku. Po přečtení budete mít naprosto jasno, na co se v péči o pleť a líčení potřebujete skutečně zaměřit. Doporučuji.
Anna LukšováMentorka a koučka pro ženy
Jak už název ebooku napovídá, tak jsem se díky němu naučila líčení, které se nejvíce hodí k mému tvaru obličeje a očí. Takže i přes to, že se mi na ženách líbí výrazné černé linky, zjistila jsem, že k mému tvaru očí se vůbec nehodí a mé oči jsou tak ještě více zapadlé. Nyní je mé líčení stále výrazné, díky technice, kterou jsem se naučila, ale zároveň jako by i můj pohled "omládl".
Daniela Kosová
S Katku jsem se setkala na poradenství v péči o pleť. Knihu jsem si zakoupila spíše ze zvědavosti. Pochopila jsem díky ní spousty praktických návodů a zároveň jsem si objednala osobní Beauty kurz líčení, abych si všechno mohla vyzkoušet pod vedením Katky. Bylo to super. díky 🙂
Dominika Balatová
Nejsem velkým příznivcem zdlouhavého a výrazného líčení. Proto mě nejvíce zajímal postup lehkého, ale zároveň dokonalého make-upu. A zároveň jsem se zaměřila více na pravidelnou péči o pleť.
Lucie Pašková
Díky knize a osobní konzultaci s Káťou jsem se zbavila šupinek na obličeji a to především kompletní výměnou pečující kosmetiky i dekorativní kosmetiky. Kdy jsem pochopila, že akné je potřeba řešit jinak, než výběrem špatného make-upu.
Klára Nová
Pokud někdo nesjíždí několikrát denně videa na YouTube, tak je možná, stejně jako já, ztracen v tom, jak se správně nalíčit. Jaký třeba vybrat štětec, co podtrhne můj půvab a co mi naopak může uškodit. Sice se líčím už roky, ale přece jen vím o skrytých rezervách. 🙂 V tomto průvodci je úžasné know-how s praktickými radami a tipy a úplně mě to navnadilo rozšířit můj osobní make-upový arzenál. Co jsem i hodně ocenila - obrázky. Zvlášť u témat jako je konturování obličeje a líčení očí a rtů. Tam to vidím jako zásadní, protože něco jiného je to číst a něco jiného vidět, kam přesně co nanést anebo právě naopak - nenanést.
Bára Skálová

Nakouknout do knížky