Svatební líčení

Čeká vás jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě. Chcete vypadat přirozeně a zároveň se cítit krásně po celý den? Svatební líčení podtrhne vaší přirozenou krásu, je výrazné pro fotografy a zároveň voděodolné, aby vydrželo slzy dojetí, smích i vlivy počasí. 

 

Pokud cítíte, že vaše pleť není úplně v kondici a trápí vás např. akné, suchá/mastná pleť, vrásky, pigmentové skvrny doporučuji využít i mých služeb kosmetického poradenství. Líčení je třešnička na dortu, která má podtrhnout vaší krásu.

Děkuji za krásné svatební líčení a péči ve svatební den, kterou mi Katka poskytla. Úpravu vlasů a líčení si pochvalovaly i mamka s kamarádkou, o které se Katka také postarala. Dneska si s radostí prohlížím svatební fotky a určitě se přihlásím ke Katce i na kurz líčení, abych se uměla upravit každé ráno.
TerezaRýdlová
Kačku jsem poznala na kurzu líčení. Její přístup mi byl natolik sympatický, že jsem se rozhodla využít jejích služeb i ve svatební den. Díky půlroční spolupráci se mi i krásně spravila pleť a sebevědomí zvýšilo o 100%. Děkuji moc za podporu a péči.
MíšaSmoleková
Kurz líčení jsem dostala jako dárek od kamarádky. S Kačkou jsme si hned rozuměly a staly se z nás kamarádky. O tom, kdo mě jednou bude líčit na svatbě jsem měla hned jasno. O líčení i účesu jsem sice měla jasnou představu, ale díky zkoušce jsem zjistila, že mi mnohem víc sluší něco jiného. Děkuju moc za všechno.
LídaNováková
Nikdy jsem se necítila tak krásná jako ve svůj svatební den. Nejen že mě Katka nádherně nalíčila a upravila vlasy, ale díky půlroční spolupráci jsem se zbavila i akné, které mě dlouhodobě trápilo. Proto jsem si jeden z nejdůležitějších dnů v mém životě opravdu užila. Doporučuji všem.
PavlínaMoravcová
Kamarádkám jsem věnovala hodinku krásy u Káti. Káťa nám udělala hodinku na míru. Ukázala nám vše od čištění až po líčení. Každé z nás se věnovala zvlášť, abychom si z hodinky odnesly co nejvíce. Každá jsme měla jiné požadavky, jiný typ pleti, jinou typologii obličeje. Na konci jsme tak mohly vidět 3 různé přístupy, které byly skvělé. Hodinka krásy byla relaxací a zábavou a k tomu jsem se naučila spoustu fíglů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme ! 🙂
Petra Pavelková
Hodinku krásy jsem dostala jako dárek k Vánocům. Takový dárek je v mém případě vždy sázka na jistotu. Ráda se nechávám opečovávat, tudíž jsem se na svou Hodinku krásy těšila. Čas strávený s Katkou splnil má očekávání více než dobře. Byla velmi milá a trpělivě odpovídala na mé všetečné dotazy. Z této schůzky jsem si odnesla hodně užitečných rad ohledně péče o pleť a hlavně ponaučení, jak uchlácholit tu svou rozzlobenou. A nakonec jako bonus i krásně nalíčený obličej.
Karolína Klímová
Nedávno jsem povídala své kamarádce Katce, že potřebuji fotku pro prezentační účely. Jak mile mě Katka překvapila s pozvánkou na líčení! Zatím to byla generálka, ale vím, že se na ní s důvěrou obrátím, když to opravdové focení budu potřebovat. Nejen že jsem nesmírně spokojená z výsledku, ale také jsem se něco naučila. Srozumitelně mi vysvětlila co přesně používá a proč, podle čeho vybírá barvy a jak vše nanáší za sebou.Bylo z toho krásně vidět, že ji na výsledku záleží a jak ji to ohromně baví. Cítila jsem se jak v pohádce a Katka je kouzelnice, která se mnou dělá divy! Bylo to pro mě tak příjemné, to bych se každý den tak mohla nechat opečovávat! Při pohledu do zrcadla jsem jásala nadšením.Už vím, že jsem byla v nejlepších rukou a Katka je v tom opravdová umělkyně - obzvlášť potom, než jsem viděla fotky. Moc ti děkuji, Katko, za tu exkluzivní péči!
Maria Petrová
Katko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za péči, které se mi od Tebe dostalo při mé návštěvě u Tebe.Původně jsem tam šla jen jako doprovod mé kamarádky, která byla domluvena na líčení. Ale během Vaší spolupráce na vytvoření nového vzhledu mé kamarádky, o které vím, že se téměř nelíčí,jsem byla zvědavá, jak dopadnu já, která se líčí denně. Bylo to velmi milé překvapení, nejen že se mi líbil styl ,který jsi pro mou proměnu vymyslela, ale hlavně, naučila jsem se hodně věcí k technikám líčení, dozvěděla se o podpůrných produktech,které usnadňují líčení,dodávají přirozený vzhled. Byla jsem moc spokojená! Ještě jednou děkuji za fantastické odpoledne.
Vlasta Mrázková
Hodinka krásy u Katky byla moc fajn. Kromě úžasného relaxu jsem se naučila, že dobry štětec na tváři dokáže vymalovat kouzla, a taky to, že občas není na škodu přitvrdit v malování očí:) Jsem zastáncem maximálně 10ti minutového ranního makeupu, a to co mě Káťa naučila mi tenhle čas usnadňuje a zpříjemňuje. Doporučuji!
AnnaLeschinger
Kačku jsem sama oslovila, jelikož mě trápilo akné, které mi snižovalo sebevědomí. Jako studenka jsem si nemohla dovolit příliš drahou péči, proto jsem velice ocenila, když mi Kačka nastavila péči, která pro mě byla přijatelná a hlavně účinná. Příští mě čeká individuální kurz líčení a další společná hodinka krásy s kamarádkami.
AlžbětaKukalová
Byla jsem velmi spokojena s make-upem pro focení u přiležitosti křestu mé knihy. Fotky dopady úžasně a díky profesionálně provedené práci vizážistky a vysoce kvalitním příjemným produktům, které Kateřina použila jsem se cítila uvolňeně, skvěle a sama sebou. Děkuji a těším se na příští spolupráci.
IvanaFaber

Ceník

Zkouška líčení
700 Kč
Zkouška líčení a účesu
1.200 Kč
Líčení v den svatby
1.300 Kč
Líčení a účes v den svatby
1.800 Kč
Líčení svatebčana v den svatby
500 Kč
Líčení svatebčana a úprava vlasů v den svatby
1.000 Kč

Chcete si objednat termín líčení? Máte nějaké otázky?Napište mi

Pracuji s kosmetikou těch nejkvalitnějších světových profesionálních značek jako je např: MAKE UP FOR EVER, MAQPRO, MARY KAY