Vaše pokožka si zaslouží EXTRA péči s Extra zvláčňujícím nočním krémem

Extra zvláčňující noční krém

Chladné počasí dává naší pokožce pěkně zabrat. Proto je především v tomto období mým oblíbeným multiproduktem Extra zvláčňující noční krém od značky Mary Kay, který ocení celá rodina.

I přes to, že mám sušší typ pleti a ráda hydratuji, zdál se mi tento krém zpočátku více mastný, než jiné hydratační produkty. Je to hlavně tím, že klíčovou složkou je vazelína. Proto stačí na pokožku nanášet velmi malé množství. Já u sebe stále nosím 11-ti gramové cestovní balení, které mi v kabelce vydrží cca 2-3 měsíce.

Osobně ho nepoužívám příliš často na obličej, jelikož se dlouho vstřebává. Přes den bych tak měla pocit mastné pleti a na noc jsem si v poslední době zamilovala hydratační masku. Ruce a rty mám promazané ale neustále. Podle potřeby ho pak používá celá rodina na lokty, chodidla, ale třeba i pooperační jizvy.

Obzvlášť teď v období podzim/zima miluji jeho vůni, která ve mně už navozuje vánoční atmosféru 🙂

Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem

Je od stejné značky jako extra zvláčňující noční krém, a jak jsem se zmínila už výše, je v poslední době mým oblíbeným produktem na noc.

Její konzistence je gelová, rychle se vstřebává a je nemastná. Díky průhledné barvě není na obličeji ani vidět, proto si ji nanáším před spaním a nechám působit celou noc. Mezi klíčové složky patří například vitamín E a výtažek z bobulí palmy acai, které jsou antioxidanty a chrání pleť před volnými radikály. Tak směs přírodních látek jako heřmánek, růžové dřevo a lavandin, které dávají masce příjemnou jemnou a relaxační vůni.

Produkty můžete zakoupit zde:

1/ Extra zvláčňující noční krém

2/ Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, ve kterém učí ženy péči o pleť a decentní denní líčení a autorka brožury Sama sobě vizážistkou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.