ŽENY s.r.o. Recenze květové pleťové vody Floré

Pleťová voda byla dlouhou dobu opomíjenou složkou v mé péči o pleť. Vždy jsem si říkala, že když pleť důkladně vyčistím, tak už není potřeba další produkt, který by moji pleť dočišťoval. Až v rámci vizážistického kurzu u SURFACE make-up school jsem měla možnost se více zabývat výhodami a účinky pleťových vod a od té doby na ně nedám dopustit.

Význam pleťové vody

1. Do-čištění pleti

Sama jsem byla překvapená, kolik je ještě nečistot na tamponku s pleťovou vodou, který jsem použila již na vyčištěnou pleť. A jelikož nedostatečně vyčištěná pleť je stále prostorem pro vznik nových pupínků a černých teček, je v tomto směru pleťová voda nezbytným pomocníkem k vyřešení většiny neřestí na pleti.

2. Lepší vstřebávání následné péče

Séra či pleťové oleje se do kůže lépe vstřebávají a zároveň se zvyšuje jejich účinnost, pokud je pleť navlhčená pleťovou vodou.

3. Hydratace, osvěžení

Potřebujete během dne vaši pleť osvěžit? Není nic lepšího, než si dopřát obličejovou sprchu pleťovou vodou, která pleť opět rozzáří.

Květová pleťová voda Floré – růže

Pleťových vod jsem vyzkoušela už několik. Od těch, které obsahují alkohol a jsou tak vhodné spíše pro problematickou/aknózní pleť, až po ty nejšetrnější pro pleť citlivou. A právě jednu z nich jsem dostala v rámci projektu ŽENY s.r.o. k testování.

Certifikace CPK (certifikovaná přírodní kosmetika)

Jednou z nejsilnějších stránek produktu je pro mě právě to, že získal český certifikát přírodní kosmetiky, který zaručuje, že výrobek neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organismu. Jednou z hlavních a nejdůležitějších podmínek pro získání certifikátu je používání výhradně přírodních surovin, jejichž sběr probíhá šetrným způsobem. A stejně jako většina zahraničních certifikačních značek, i CPK se zaměřuje nejen na složení produktů, ale i na způsob výroby a obalové materiály.

Vůně

Kosmetické produkty s vůní růže mám moc ráda. A při výběru jsou pro mě také důležitým faktorem, jelikož silné a chemické vůně mi nejsou příjemné a spíše mě od produktu odrazují. Což není případ značky Floré, kde se při přičuchnutí cítím jako v letní zahradě.

Způsob aplikace/pocit na pleti po aplikaci

Lahvička je vybavena rozprašovačem, který je pro osvěžení pleti velice příjemný a na moji pleť tak dopadá pouze jemná mlha.

Vzhled výrobku

Pokud vím, že je produkt kvalitní, tak pro mě nebývá design obalu rozhodujícím faktorem pro jeho koupi. Na druhou stranu jsme ženy a pěkné věci nás lákají. Celkový vzhled a obal působí čistě, jemně a žensky, což koresponduje s jeho vlastnostmi, které mají pleť zjemňovat, regenerovat a zklidňovat. Jen osobně více preferuji skleněné lahvičky od plastových.

Kateřina Polanská
Svatební vizážistka, která se postará o váš dokonalý make-up ve svatební den. Milovnice hýčkání, svatební atmosféry, tvořivá duše, romantička a beznadějná následovatelka svého srdce, která pečuje o krásu nevěst a svatebčanů. Zakladatelka projektu Šik kočka, ve kterém učí ženy péči o pleť a decentní denní líčení a autorka brožury Sama sobě vizážistkou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.